Draugiška, įdomi, šilta ir jauki Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla maloniai kviečia  nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tapti  mūsų kūrybingos bei besimokančios bendruomenės nariais!

Puikios ir vis atsinaujinančios mokyklos kūrybinės erdvės, geranoriškas ir nuolat tobulinantis savo kompetencijas kolektyvas padės atsiskleisti kiekvieno gebėjimams ir individualumui, patirti asmeninę sėkmę. Mokykloje gerbiama ir vertinama kiekvieno bendruomenės nario nuomonė, atsižvelgiama į interesus bei poreikius, skatinamas mokinių savarankiškumas, sėkmingai ugdoma  jų socialinė, pilietinė ir kultūrinė branda.

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos bendruomenė nuolat mokosi būti kartu, nes siekiame, kad kiekviena čia praleista diena būtų prasminga, įdomi ir nepakartojama!

Jei Jūs norite augti  drauge su mumis, prašymus galite teikti darbo dienomis nuo 8–17 val. Aušros g. 2, Ginkūnai.

Dėl priėmimo galima teirautis  tel. (8 41) 58 92 70; (8 620) 91 147;  el. p. ginkmok@gmail.com

PRIIMAMŲ NUO 2017-09-01 Į PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES VAIKŲ PRELIMINARŪS SĄRAŠAI
VAIKŲ PRIĖMIMO Į ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO / PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMAS
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SPRENDIMAS DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO Į ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO / PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO