Mokyklos taryba – aukščiausioji mokyklos savivaldos institucija, telkianti mokyklos mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam mokyklos valdymui, padedanti spręsti gimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems mokyklos interesams.

Mokyklos tarybos nariai:

1. Marius Beišys (pirmininkas) – tėvų atstovas;
2. Janina Baškytė – mokytojų atstovė;
3. Alina Šivickaitė – mokytojų atstovė;
4. Zita Urbietienė – mokytojų atstovė;

5. Violeta Kuizinienė – tėvų atstovė;
6. Darius Piekys – tėvų atstovas;
7. Visvaldas Vaičiulis – 9 klasės mokinys;
8. Augustė Stancelytė – 9 klasės mokinė;
9. Emilija Paužuolytė – 7 klasės mokinė.

Mokyklos taryba sudaroma iš mokykloje nedirbančių mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų), mokytojų, mokinių ir vietos bendruomenės atstovų. mokyklos tarybos narių skaičių ir jos veiklos kadencijos trukmę nustato mokyklos direktorius.
    Į mokyklos tarybą lygiomis dalimis tėvus (globėjus, rūpintojus) deleguoja klasių tėvų (globėjų, rūpintojų) komitetų pirmininkų susirinkimas, mokytojus – mokytojų taryba, mokinius – mokinių taryba.
    Mokyklos tarybos posėdžiai kviečiami ne rečiau kaip 2 kartus per metus. Posėdis teisėtas, jei jame dalyvauja ne mažiau kaip du trečdaliai narių. Nutarimai priimami posėdyje dalyvaujančiųjų balsų dauguma.
    Mokyklos tarybai vadovauja pirmininkas, išrinktas atviru balsavimu mokyklos tarybos posėdyje.

Mokyklos taryba atlieka tokias funkcijas:

1. Teikia siūlymus dėl mokyklos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.

2. Pritaria mokyklos strateginiam planui, metiniam mokyklos veiklos planui, mokyklos nuostatams, mokyklos darbo tvarkos taisyklėms, kitiems mokyklos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems mokyklos direktoriaus.

3. Teikia siūlymus mokyklos direktoriui dėl mokyklos nuostatų pakeitimo ar papildymo, mokyklos vidaus struktūros tobulinimo.

4. Kolegialiai svarsto mokyklos lėšų naudojimo klausimus.

5. Išklauso mokyklos metines veiklos ataskaitas ir teikia siūlymus mokyklos direktoriui dėl mokyklos veiklos tobulinimo.

6. Teikia siūlymus mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai dėl mokyklos materialinio aprūpinimo, veiklos tobulinimo.

7. Svarsto mokytojų, mokinių ir tėvų (globėjų, rūpintojų) savivaldos institucijų ar mokyklos bendruomenės narių iniciatyvas ir teikia siūlymus mokyklos direktoriui.

8. Teikia siūlymus dėl mokyklos darbo tobulinimo, saugių mokinių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkina formuojant mokyklos materialinius, finansinius ir intelektinius išteklius.

9. Svarsto mokyklos direktoriaus teikiamus klausimus.

Mokyklos tarybos nutarimai yra teisėti, jei jie neprieštarauja teisės aktams.
Mokyklos taryba už savo veiklą vieną kartą per metus atsiskaito mokyklos bendruomenei.