VIZIJA

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla – nuolat besimokanti, saugi, moderni, atvira kaitai, patraukli darbo metodais švietimo institucija, kurioje mokiniai gauna kokybišką ugdymą, pagal gebėjimus ir poreikius siekia individualios pažangos, klojami pamatai tolesniam mokinių mokymuisi. Mokykla, besivadovaujanti demokratiniais principais, skirianti dėmesį dvasiniam, pilietiniam ir kultūriniam asmenybės ugdymui, sauganti ir puoselėjanti kultūrinį paveldą ir dirbanti mokyklos įkūrėjų devizu „Garbė, sąžinė ir meilė Tėvynei“.

MISIJA

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos misija – teikti kokybišką pradinį, pagrindinį išsilavinimą, orientuotą į šiuolaikiško, verslaus, kūrybingo  piliečio ugdymą.