Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo

Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklai

Dėkojame visiems, skyrusiems paramą 2016 metais, tikimės Jūsų paramos ir šiemet.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus bei visus, galinčius prisidėti prie mokyklos ugdymosi sąlygų gerinimo, paremti Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklą, skirdami 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Paramos suma bus išskaičiuota iš praėjusiais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą. Primename, kad tai padaryti reikėtų iki gegužės 2 dienos. Prašymas yra nustatytos formos FR0512 (03 versija). Jo pateikimo būdai yra šie:

Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt;
Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių
inspekcijos teritoriniam skyriui.
Jeigu nusprendėte deklaraciją pildyti savarankiškai, pateikiame keletą prašymo užpildymo punktų, kurių Jūs galite nežinoti:

Mokestinis laikotarpis – 2016

Paramos gavėjo identifikacinis kodas – 190061064

Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla

Buveinės adresas – Šiaulių r., Ginkūnų k., Aušros g. 2

PARAMOS GAVIMO, PANAUDOJIMO IR APSKAITOS TVARKA