Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2017 m. birželio 12 d. skelbia konkursą priešmokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms (1 etatui ir pagal neterminuotą darbo sutartį) užimti.

Kvalifikacijos reikalavimai pretendentams:

1. Aukštasis išsilavinimas.
  2. Pedagogo (priešmokyklinio ugdymo pedagogo) kvalifikacija.
  3. Gebėjimas ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.

Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) iki 2017 m. birželio 23 d. (įskaitytinai). Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. adresu: Aušros g. 2, Ginkūnų k., Šiaulių r. Informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos administracija tel. (8 41) 58 92 70 ir (8 620) 91 147.

Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus pranešta atrankos pokalbio data, individualus laikas atvykti į atranką, tiksli atrankos vieta ir numatoma trukmė.