Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt

Ginkūnų  Sofijos  ir  Vladimiro  Zubovų  mokykla

     Mokykla,  įkurta 1896 metais, puoselėja garbingas tradicijas, vadovaujasi grafų Zubovų šūkiu „Garbė, sąžinė, meilė tėvynei“. Čia mokosi 193 mokiniai, dirba 29 mokytojai. Visiems mokiniams sudarytos sąlygos augti, kurti, pažinti, tobulėti...

2015 metų mokiniių pasiekimai:

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Konkursas, olimpiada (pilnas pavadinimas vardininko linksnyje)

Pasiekimas

Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija

Pijus Krivickas

Šiaurės Lietuvos 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada

1 vieta

Virginija Motuzienė, biologijos mokytoja metodininkė

Aušrinė Tališauskaitė

Šiaulių r. mažoji chemijos olimpiada

 2 vieta

Virginija Motuzienė, biologijos mokytoja metodininkė

Osvaldas Steponaitis

Šiaulių r. mažoji chemijos olimpiada

3 vieta

Virginija Motuzienė, biologijos mokytoja metodininkė

Rytis Petkauskas

Šiaulių r. 6-8 kl. matematikos olimpiada

 1 vieta

Asta Povilaitytė, matematikos mokytoja metodininkė

Rytis Petkauskas

Šiaulių r. 5-8 kl.informatikos konkursas

3 vieta

Rasa Sidabrienė, informatikos vyresnioji mokytoja

Rytis Petkauskas Šiaulių r.geografijos olimpiada 1 vieta Vilma Urniežienė, geografijos vyresnioji mokytoja

Pijus Krivickas

Šiaulių r. gamtos olimpiados II turas

1 vieta

Virginija Motuzienė, biologijos mokytoja metodininkė

Emilija Paužuolytė

Šiaulių r. gamtos olimpiados II turas

3 vieta

Virginija Motuzienė, biologijos mokytoja metodininkė

Gabija Gusevaitė

Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“

1 vieta

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Visvaldas Vaičiulis

Šiaulių r. meninio skaitymo konkursas

1 vieta

Aušra Višniauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Andželika Vrubliauskaitė

Šiaulių r. diktanto konkursas

3 vieta

Aušra Višniauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Gabrielė Klemenytė

Šiaulių r. mokinių meninių darbų – kalendorių projektų konkursas „Laiko ratu“

1 vieta

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Gabrielė Samulionytė

Šiaulių r. mokinių meninių darbų – kalendorių projektų konkursas „Laiko ratu“

3 vieta

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Gabija Gusevaitė

Šiaulių r. mažoji dailės olimpiada

3 vieta

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Irmantas Kokštis

Šiaulių r. šaškių varžybos

1 vieta

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Emilija Paužuolytė

Šiaulių r. šaškių varžybos

1 vieta

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Lina Savickaitė

Tarptautinis konkursas „Kalbų kengūra“

Auksinės Kengūros diplomas

Rasa Sidabrienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Manta Augėnaitė

Tarptautinis konkursas „Kalbų kengūra“

Auksinės Kengūros duplomas

Rasa Sidabrienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Ugnė Pranskūnaitė

Tarptautinis konkursas „Kalbų kengūra“

Auksinės Kengūros diplomas

Rasa Sidabrienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Vaiva Petkauskaitė

Tarptautinis konkursas „Kalbų kengūra“

Auksinės kengūros diplomas

Rasa Sidabrienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Matas Karvelis

Tarptautinis konkursas „Kalbų kengūra“

Sidabrinės Kengūros diplomas

Rasa Sidabrienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Danas Šidlauskas

Tarptautinis konkursas „Istorijos kengūra“

Auksinės Kengūros diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Aronas Petrikauskas

Tarptautinis konkursas „Istorijos kengūra“

Auksinės Kengūros diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Osvaldas Steponaitis

Tarptautinis konkursas „Istorijos kengūra“

Sidabrinės Kengūros diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Rokas Milašauskas

Tarptautinis konkursas „Istorijos kengūra“

Auksinės Kengūros diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Joris Vaicekauskas

Tarptautinis konkursas „Istorijos kengūra“

Auksinės Kengūros diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Lukas Stalevičius

Tarptautinis konkursas „Tavo žvilgsnis“. Dailė.

Nugalėtojas

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Gabrielė Klemenytė

Tarptautinis konkursas  „Tavo žvilgsnis“. Dailė.

Nugalėtoja

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Brigita Šalkauskaitė

Tarptautinis konkursas „Tavo žvilgsnis“. Dailė.

Nugalėtoja

Romualda Katauskaitė, dailės vyresnioji mokytoja

Rūta Zubenaitė

Tarptautinis konkursas „Tavo žvilgsnis“.Rusų kalba.

Nugalėtoja

Laima Vaičiulienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė

Arnas Beišys

Tarptautinis konkursas „Tavo žvilgsnis“.Anglų kalba.

Nugalėtojas

Zita Urbietienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja

Emilija Paužuolytė

Tarptautinis konkursas „Tavo žvilgsnis“. Anglų kalba.

Nugalėtoja

Zita Urbietienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja.

Simona Kuizinaitė

Tarptautinis konkursas „Tavo žvilgsnis“. Anglų kalba.

Nugalėtoja

Zita Urbietienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja

Mokyklai

„Olimpis 2015 – Rudens sesija“

 

3 medaliai

34 diplomai

31 padėka

 

 

Sportiniai  pasiekimai

Komandos narių vardai, pavardės, klasė

Konkursas, olimpiada (pilnas pavadinimas vardininko linksnyje)

Pasiekimai

Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija

Klaudijus kačkis, Ignas Jonaitis, Kristupas Danilevičius, Robertas Lešinskas, Džiugas Lekiatas, Kristupas Pocius, Armandas Virvilas, Greta Žilevičiūtė, Kornelija Šimkevičiūtė,Ugnė Staniulytė, Emilija Gegeckaitė

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių, 2004 m. ir jaunesnių mokinių finalinės varžybos.

2 vieta

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja.

Kristina Montvilienė,  pradinių klasių vyresnioji mokytoja.

Vitalija Jokubaitienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Klaudijus Kačkis, Ignas Jonaitis, Tadas Baliutavičius, Arnas beišys, Robertas Lešinskas, Džiugas Lekiatas, Greta Žilevičiūtė, Kornelija Šimkevičiūtė, Emilija Gegeckaitė, Ugnė Staniulytė, Agnė Petkutė, Armandas Virvilas, Izabelė Mikulskytė, Rusnė Griciūtė

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių, tarpzoninės varžybos.

1 vieta

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Kristina Montvilienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja.

Vitalija Jokubaitienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja.

Klaudijus Kačkis, Ignas Jonaitis, Tadas Baliutavičius, Kristupas Danilevičius, Kristupas Pocius, Džiugas Lekiatas, Greta Žilevičiūtė, Kornelija Šimkevičiūtė,Agnė Petkutė, Ugnė Stanelytė, Izabelė Mikulskytė, Gabija Paulauskaitė

Lietuvos kvadrato tarpzoninės varžybos (2004 m. gimimo)

1 vieta

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja.

Kristina Montvilienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Vitalija Jokubaitienė , pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Kornelija Šimkevičiūtė, Emilija Gegeckaitė, Greta Žilevičiūtė, Ugnė Stanelytė, Sonata Ananeva

Šiaulių r. lengvosios atletikos trikovės varžybos (mergaitės)

1 vieta

Jadvyga Jurevičienė kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Tadas Baliutavičius, Kristupas Danilevičius, Ignas Jonaitis, Klaudijus Kačkis,Džiugas Leliatas

Šiaulių r. lengvosios atletikos trikovės varžybos (berniukai)

2 vieta

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Justinas Borusas, Vitgardas Lešinskas, Visvaldas Vaičiulis, Rytis Petkauskas, Paulius Jankūnas, Markas Čeponis, Martynas Stanelis, Deividas Putvinskas

Šiaulių r. kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų (2001m.gimimo) futbolo 5+5 finalinės varžybos

1 vieta

Albinas Klumbys, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Nedas Ruibys, Žigimantas Vaitekaitis, Kajus Vizoris, Deividas Rastokas, Dovydas Zaveckis, Vilius Pretkelis, Klaudijus Rudminas, Eimantas Zanizdra, Deividas Kniečiūnas

Šiaulių r. mokinių sporto šventė „Olimpinis ruduo 2014“

Kvadrato varžybos

1 vieta

Albinas Klumbys, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Paulius Valantinas, Irmantas Kokštis, Paulius Jankūnas, Valentas Stasaitis

Šiaulių r. mokinių sporto šventė „Olimpinis ruduo 2014“

Krepšinio 3+3 varžybos.

 1 vieta

Albinas Klumbys, kūno kultūros mokytojas metodininkas

 

Projektinė veikla (pradėti vardinti nuo tarptautinių, po to nacionaliniai ir t.t.)

Pilnas projekto pavadinimas. (Finansavimo šaltinis)

Projekto rengimo/įgyvendinimo grupė (vardas, pavardė)

Projekto dalyviai (pavardžių nevardinti)

Projekto rezultatai

(aprašomi vienu sakiniu 3-4 eilutėse)

„Sveika gyvensena – bilietas į laimingą gyvenimą“

Laima Steponavičienė, Valerija Rožkova

PUG – 10 klasių mokiniai

Projekto dalyviai įgijo sveikos gyvensenos žinių, turiningai praleido laisvalaikį.

© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.