Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt

 

2016 metų pasiekimai

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Konkursas, olimpiada, varžybos

Pasiekimai

Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija

Joris Hyovon Vaicekauskas, 6 kl.

Šiaulių r. integruotų gamtos mokslų olimpiada

III vieta

Virginija Motuzienė, gamtos mokslų mokytoja metodininkė

Joris Hyovon Vaicekauskas, 6 kl.

Šiaulių r. matematikų olimpiada

I vieta

Gražvydas Nemeikšis, matematikos vyresnysis mokytojas

Rytis Petkauskas, 8 kl.

Šiaulių r. alpinisto S.Viliaus vardo geografijos-istorijos olimpiada

II vieta

Vilma Urniežienė,   geografijos vyresnioji mokytoja

Danas Šidlauskas, 4 kl.

Šiaulių r. anglų kalbos olimpiada

I vieta

Zita Urbietienė,   anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Raminta Lelytė, 6 kl.

Šiaulių r. kūrybinių darbų konkursas „Pasiklydę ornamentuose“

I vieta

Romualda Katauskaitė, dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja

Viktorija Mikulskytė,  8 kl.
Gabrielė Klemenytė, 8 kl.
Rūta Zubenaitė, 8 kl.

Šiaulių r. bendrojo ugdymo mokyklų teniso varžybos

I vieta

Albinas Klumbys, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Viktorija Mikulskytė 8 kl.,
Gabrielė Klemenytė, 8 kl.,
Rūta Zubenaitė,8 kl.

Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų zoninės teniso varžybos

II vieta

Albinas Klumbys, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Visvaldas Vaičiulis, 8 kl.

Šiaulių r. meninio skaitymo konkursas

I vieta

Aušra Višniauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Kotryna Jokubaitytė, 1 kl.
Reinaldas Damskis, 2 kl.
Ignas Paužuolis, 2 kl.
Benas Krivickas, 2 kl.
Emilija Paužuolytė, 6 kl.
Rūta Zubenaitė, 8 kl.
Viktorija Mikulskytė,  8 kl.,
Nedas Ruibys,  6 kl.

Šiaulių r. komandinės  šaškių varžybos

II vieta

Jadvyga Jurevičienė, vyresnioji kūno k. mokytoja

Minčinauskytė Gabija, PUG
Ralys Danielius, 2 kl.
Rastokaitė Neringa, 2 kl.
Paužuolytė Emilija, 6 kl.
Zubenaitė Rūta, 8 kl.
Kotryna Jokubaitytė, 1 kl.
Danilevičius Kristupas, 5 kl.
Mikulskytė Viktorija, 8 kl.
Povilius Aironas, PUG
Vaicekauskas Aivaras Tahion, 1 kl.

Šiaulių r. moksleivių šaškių lygos turnyras „Gruzdžiai-2015“

I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
III vieta
III vieta

Jadvyga Jurevičienė, vyresnioji kūno k. mokytoja

Gabija Gusevaitė, 8 kl.

Šiaulių regiono 7-8 klasių mokinių literatūros darbų užsienio kalba konkursas „Mano svajonoų profesija“

I vieta

Rasa Sidabrienė, anglų k. mokytoja metodininkė

Klaudijus Kačkis, 5 kl.
Tadas Baliutavičius, 5 kl.
Kristupas Pocius, 5 kl.
Kajus Vizoris, 6 kl.
Nedas Ruibys, 6 kl.
Kristupas Danilevičius,5 kl.
Eimantas Zanizdra, 5 kl.
Vilius Pretkelis, 6 kl.
Deividas Rastokas, 6 kl. 
Žygimantas Vaitekaitis, 6kl.

Šiaulių r. kaimo vietovių kvadrato  berniukų  2003 m. gimimo varžybos

I vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas,
Jadvyga Jurevičienė vyresnioji kūno k. mokytoja

Nedas Ruibys,6kl.
Tadas Baliutavičius, 5 kl.
Vilius Pretkelis,6 kl.
Žygimantas Vaitekaitis,6 kl.  Kristupas Danilevičius,5 kl. 
Kristupas Pocius,5 kl.
Deivydas Rastokas, 6 kl.
Eimantas Zanizdra, 6 kl.
Klaudijus Kačkis, 5 kl.
Ignas Jonaitis 5 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų 2003 m. zoninės kvadrato varžybos

I vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas,
Jadvyga Jurevičienė vyresnioji kūno k. mokytoja

Nedas Ruibys, 6 kl.   
Tadas Baliutavičius, 5 kl.  
Kajus Vizoris,6 kl.
Kristupas Danilevičius, 5 kl.
Kristupas Pocius,5 kl.      
Deivydas Rastokas, 6 kl.
Žygimantas Vaitekaitis,6 kl.  Eimantas Zanizdra, 6 kl.      
Ignas Jonaitis 5 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų 2003 m. tarpzoninės kvadrato  varžybos

II vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas,

Jadvyga Jurevičienė, vyresnioji kūno k. mokytoja.

Nedas Ruibys, 6 kl.      
Tadas Baliutavičius, 5 kl.      
Kajus Vizoris, 6 kl.
Kristupas Danilevičius,5 kl.
Kristupas Pocius, 5 kl.      
Deivydas Rastokas, 6 kl.
Žygimantas Vaitekaitis,6 kl.
Eimantas Zanizdra,6 kl.        
Ignas Jonaitis, 5 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų 2003 m. finalinės kvadrato  varžybos

II vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas,

Jadvyga Jurevičienė, vyresnioji kūno k. mokytoja.

Viktorija Mikulskytė, 8 kl.
Laineda Morkytė, 8 kl.
Juana Montvilaitė,7 kl.
Gabrielė Ivanovaitė, 8 kl.
Gabrielė Klemenytė, 8 kl.
Rimantė Tamašauskaitė,8 kl
Rūta Zubenaitė, 8 kl.   
Ieva Gulbinaitė, 8 kl.

Šiaulių r. „Ladygolas“ mergaičių futbolo varžybos

III vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas

Ruibys Nedas, 6 kl.
Kačkis Klaudijus, 5 kl. ZanizdraEimantas, 6 kl.
Vaitekaitis Žygimantas,6 kl.
Montvilas Mikas, 6 kl.
Vrubliauskaitė Agnė, 6 kl. Šimkevičiūtė Kornelija,5 kl.
Žilevičiūtė Greta, 5 kl.

12-osios Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių Šiaulių r. moksleivių (2003 m. g.) varžybos „Golas – 2016“

I vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas

Arnas Beišys, 5 kl.      

Rytis Petkauskas, 8 kl.       

Joris Hyovon Vaicekauskas, 6 kl.

Šiaulių r. jaunųjų istorikų olimpiada

II vieta

II vieta

II vieta

Alina Šivickaitė,   istorijos mokytoja metodininkė

Rytis Petkauskas, 8 kl. 
Giedrė Dautaraitė,  8 kl.
Arnas Beišys, 5 kl. 
Deivydas Putvinskas, 7 kl.
Joris Hyovon Vaicekauskas, 6 kl.

Šiaulių apskrities komandinis matematikų konkursas

IV vieta

Asta Povilaitytė, matematikos
mokytoja metodininkė;
Gražvydas Nemeikšis,
matematikos vyresn. mokytojas

Rokas Barzdžius, 4 kl. 
Eimantas Milukas, 4 kl.
Povilas Strolia,4 kl. 
Dominykas Zanizdra, 4 kl.
Justė Martinaitytė, 4 kl. 
Gabrielė Barauskaitė, 4 kl.
Ugnė Čepulytė, 3 kl.
Ugnė Lesčauskaitė, 4 kl.
Agnė Paulauskaitė, 4 kl.
Patricija Rulinskaitė, 4 kl. 
Greta Petraitytė, 4 kl.
Sonata Ananeva,4 kl.  
Orestas Tolvaišas, 4 kl. 
Rokas Ruseckas, 4 kl. 
Matas Gegeckas, 4 kl.
Danas Šidlauskas, 4 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių,  gim.  2005 m. estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninės  varžybos

I vieta

Alma Jocienė, Rasa Gružienė,  pradinių klasių vyresniosios mokytojos

Rokas Barzdžius, 4 kl.  
Eimantas Milukas, 4 kl. 
Povilas Strolia, 4 kl.  
Dominykas Zanizdra, 4 kl. 
Justė Martinaitytė, 4 kl. 
Gabrielė Barauskaitė,4 kl.    
Ugnė Čepulytė, 3 kl. 
Ugnė Lesčauskaitė, 4 kl.
Agnė Paulauskaitė, 4 kl. 
Patricija Rulinskaitė, 4 kl.  
Greta Petraitytė, 4 kl.
Sonata Ananeva, 4 kl. 
Orestas Tolvaišas, 4 kl.  
Rokas Ruseckas, 4 kl.  
Matas Gegeckas, 4 kl.
Danas Šidlauskas, 4 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim. 2005 m. estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos.

II vieta

Alma Jocienė, Rasa Gružienė, pradinių klasių vyresniosios mokytojos

Klaudijus Kačkis, 5 kl. 
Vilius Pretkelis. 6 kl.
Nedas Ruibys, 6 kl.
Kajus Vizoris, 6 kl.
Mikas Montvilas, 6 kl.   
Žygimantas Vaitekaitis,6 kl.
Eimantas Zanizdra, 6 kl. 
Rusnė Griciūtė, 5 kl. 
Agnė Vrubliauskaitė, 6 kl.  
Kornelija Šimkevičiūtė,5 kl.  
Emilija Gegeckaitė, 5 kl. 
Agnė Petkutė, 5 kl.
Izabelė Mikulskytė, 5 kl.
Monika Narbutaitė, 6 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim.2003 m. estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninės varžybos.

I vieta

Albinas Klumbys, kūno k. mokytojas metodininkas;

Jadvyga Jurevičienė, kūno k. vyresnioji mokytoja

Klaudijus Kačkis, 5 kl. 
Vilius Pretkelis, 6 kl.   
Nedas Ruibys, 6 kl. 
Kajus Vizoris, 6 kl. 
Mikas Montvilas, 6 kl.
Žygimantas Vaitekaitis, 6 kl. Eimantas Zanizdra, 6 kl.
Rusnė Griciūtė, 5 kl.
Agnė Vrubliauskaitė, 6 kl.
Kornelija Šimkevičiūtė,5 kl.
Emilija Gegeckaitė, 5 kl. 
Agnė Petkutė, 5 kl. 
Izabelė Mikulskytė, 5 kl.
Monika Narbutaitė,6 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim.2003 m. estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos

I vieta

Albinas Klumbys,   kūno k. mokytojas metodininkas;

Jadvyga Jurevičienė kūno k. vyresnioji mokytoja

Klaudijus Kačkis, 5 kl. 
Vilius Pretkelis. 6 kl. 
Nedas Ruibys, 6 kl.
Kajus Vizoris, 6 kl.  
Mikas Montvilas, 6 kl.
Žygimantas Vaitekaitis, 6 kl. Eimantas Zanizdra, 6 kl.
Rusnė Griciūtė, 5 kl. 
Agnė Vrubliauskaitė, 6 kl.  
Kornelija Šimkevičiūtė,5 kl. 
Emilija Gegeckaitė, 5 kl.
Agnė Petkutė, 5 kl.
Izabelė Mikulskytė, 5 kl.
Monika Narbutaitė,6 kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim.2003 m. estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos

III vieta

Albinas Klumbys,   kūno k. mokytojas metodininkas;

Jadvyga Jurevičienė, kūno k. vyresnioji mokytoja

Gabija Gusevaitė, 8 kl.

Šiaulių regiono literatūros darbų užsienio kalba konkursas „Mano svajonių profesija“

I vieta

Rasa Sidabrienė,   anglų kalbos mokytoja metodininkė

Viktorija Mikulskytė,8 kl.
Rūta Zubenaitė, 8 kl.
Gabrielė Klemenytė, 8 kl.

Lietuvos kaimo vietovių mokyklų zoninės stalo teniso varžybos

II vieta

Albinas Klumbys,   kūno k. mokytojas metodininkas

Beata Cinskaitė, 3 kl. 
Patricija Rulinskaitė, 4 kl.
Ieva Zavaliauskaitė, 1 kl.

Šiaulių r. pradinių klasių mokinių meninių piršinių konkursas „Mano Lietuva“

I vieta
II vieta
III vieta

Ilona Jankauskienė,
Alma Jocienė,
Vitalija Jokubaitienė, pradinių klasių vyresniosois mokytojos

Rusnė Griciūtė, 5 kl.
Joris Hyovon Vaicekauskas, 6 kl.

Šiaulių r. informacinių technologijų konkursas

II vieta
II vieta

Rasa Sidabrienė,
vyresnioji informacinių technologijų mokytoja

Juana Montvilaitė, 7 kl.
Rimantė Tamašauskaitė,8 k. Žigimantas Vaitekaitis,6 kl. Vrubliauskaitė Agnė, 6 kl.
Klaudijus Kačkis, 5 kl.
Mikas Montvilas, 6 kl.
Valentas Stasaitis, 10 kl.
Živilė Gečaitė, 7 kl.

Šiaulių r. pagrindinio ugd. mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

I vieta

Albinas Klumbys kūno k. mokytojas metodininkas;

  Jadvyga Jurevičienė vyresnioji kūno k. mokytoja

Patricija Rulinskaitė, 4 kl. 
Sonata Ananeva, 4 kl. 
Ugnė Čepulytė, 3 kl.
Aistė Lesčauskaitė. 4 kl.
 Justė Martinaitytė, 4 kl.

Šiaulių r. mokyklų lengvosios atletikos trikovės varžybos

I vieta

Alma Jocienė, Rasa Gružienė vyresniosios pradinių klasių mokytojos, Jadvyga Jurevičienė kūno k. vyresnioji mokytoja.

Gabija Gusevaitė, 8 kl.

Šiaulių vyskupijos konkursas „Esate palaiminti...“

II vieta

Jolanta Murzienė, tikybos vyresnioji mokytoja

Arnas Beišys, 5 kl.

 

Šiaulių r. Metų jaunojo kraštotyrininko konkursas

Šiaulių r. Metų jaunasis kraštotyrininkas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Arnas Beišys, 5 kl.

 

Istorijos konkursas Olimpis – pavasario sesija

I laipsnio diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Arnas Beišys, 6 kl.

 

Istorijos konkursas Olimpis – rudens sesija

I laipsnio diplomas

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Kotryna Jokubaitytė, 2a kl.

Benas Krivickas, 3 kl.

Rusnė Griciūtė, 6 kl.

Emilija Paužuolytė, 7 kl.

Neringa Rastokaitė, 3 kl.

Dovydas Genutis, 1a kl.

Viktorija Mikulskytė. 9 kl.

Danielius Ralys, 3 kl.

Kristupas Danilevičius 6 kl.

Šiaulių r. bendrojo lavinimo

mokyklų mokinių šaškių turnyras ,,Ginkūnai-2016”

 

I vieta

 

I vieta

I vieta

I vieta

II vieta

II vieta

II vieta

III vieta

III vieta

 

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Emilija Paužuolytė, 7 kl.

Reinaldas Damskis. 2 kl.

Neringa Rastokaitė, 2 kl.

Dovydas Genutis. 1a kl.

Viktorija Mikulskytė. 9 kl.

Benas Krivickas, 3 kl.

Kristupas Danilevičius. 6 kl.

Šiaulių raj. bendrojo lav.

mokyklų mokinių  Kalėdinis šaškių

turnyras

I vieta

I vieta

II vieta

II vieta

II vieta

III vieta

III vieta

Jadvyga Jurevičienė

vyr. mokytoja

Arnas Beišys, 6 kl.

 

Šiaulių r. kraštotyrinis-kūrybinis konkursas „Mano seniūnija – įdomiausia Šiaulių rajone“

II vieta

Alina Šivickaitė, istorijos mokytoja metodininkė

Standartizuoti testai 2016m.
2016 metų pasiekimai
© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.