PAŽINTIS SU UGNIAGESIO GELBĖTOJO PROFESIJA (2017-05-25)

Gegužės 23 d. mokyklos priešmokyklinukai lankėsi Lėjos tėvelio darbovietėje – Šiaulių miesto priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.
Vaikai su džiaugsmu ir neslepiamu susidomėjimu apžiūrinėjo ugniagesių aprangą, naudojamą techniką ir įspūdingas mašinas, buvo įlipę į vidų. Pamatė patalpas, kuriose budėjimo metu ugniagesiai sportuoja, ilsisi, gamina valgį. Ne vienas sakė, kad užaugęs bus gaisrininku.

Ekskursija į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ne tik suteikė vaikams žinių apie ugniagesių gelbėtojų darbą, jie sužinojo, kaip elgtis kilus gaisrui, apsaugoti save ir kitus.
Nuoširdžiai dėkojame Virginijui Timinskui už patirtus įspūdžius, suteiktas žinias ir atminimo dovanėles.
Mokytoja Kristina Montvilienė