LINKSMA IR TURININGA KIEMO ŠVENTĖ (2017-06-01)

Gausus būrys mokyklos bendruomenės narių paskutinį pavasario ketvirtadienio vakarą linksmai, draugiškai ir turiningai praleido drauge. Jie susirinko į jau antrą kartą vykusią Kiemo šventę. Kiekvienos klasės mokiniai vieni kitiems padovanojo po dainą, šokį ar vaidinimą ir linkėjo geros vasaros. Koncertą vainikavo bendras zumbos šokis „Greit atostogos“. O po jo prasidėjo pramogos: gaminome aitvarus, vėjo malūnėlius, drugelius, piešėme svajones, rašėme linkėjimus mokyklai, sportavome, skanavome kareivišką košę, vaišinomės pyragais ir ...šaudėme! Už šią pramogą dėkojame svečiams – jauniesiems šauliams iš Stasio Šalkauskio gimnazijos.