Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt
ESAME PAKVIESTI DALYVAUTI ŠVIEČIAMOJOJE GYVULININKYSTĖS PROGRAMOJE (2017-06-02)

Kovo mėnesį teikėme paraišką dėl dalyvavimo Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje, kurią įgyvendina Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras. Džiaugiamės, kad iš gausaus kandidatų sąrašo buvome atrinkti joje dalyvauti! 
Gegužę prasidėjo pirmosios veiklos – į mokyklą atvyko ūkinių gyvūnų parodėlė „Augink, rūpinkis, mylėk". Ją aplankė visi priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai. Kai kurie iš jų pirmą kartą iš arti pamatė perlinę vištą, putpelę, šinšilą, juodąją vištą. Bet labiausiai visiems patiko triušiukai 🐰🐇
Tos pačios dienos vakare į mokyklą atkeliavo metodinė medžiaga mokytojams bei užduočių knygelės, dėlionės ir spalvinimo knygutės vaikučiams. Nuo rugsėjo mėnesio priešmokyklinukai iš jų mokysis ir susipažins su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis bei jų produktais.

Priedai:

Atgal...
© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.