Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt
TREČIOKŲ PRAMOGOS ANYKŠČIUOSE (2017-06-06)

Gegužės 23 d. trečiokai kartu su tėveliais ir mokytoja vyko į Anykščius. Kelionės tikslas – susipažinti su Lietuvos gamta, aplankyti įdomiausias ir gražiausias Anykščių krašto vietas.
Labai patiko medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Mokiniai grožėjosi Anykščių šilelio vaizdais. Užlipę į 35 m aukščio bokštą stebėjo Anykščių krašto gamtą, tekančią Šventosios upę. Vieni nugalėjo aukščio baimę, kiti pajuto naujas ir netikėtas emocijas. 

Daug puikių išbandymų vaikai ir tėveliai patyrė vasaros rogučių trasoje. Tai vienintelis atrakcionas Lietuvoje, viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais. Arklio muziejuje visi keliautojai susipažino su daug šimtmečių trunkančia arklio ir žmogaus istorija. 
Šeimyniškėlių piliakalniu grožėjosi visi. Vieni bėgo, kiti ėjo, treti filmavo ir fotografavo. 
Visas smagiausias kelionės akimirkas įamžino Karolio tėvelis ir sukūrė filmuką „Trečiokai Anykščiuose”. Žiūrėjome visi kartu. Buvo linksma ir smagu. Keliaukime, pažinkime savo kraštą.
3 klasės mokytoja Janina Baškytė

Priedai:

Atgal...
© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.