NEUŽMIRŠKITE APSILANKYTI PAS ŠEIMOS GYDYTOJĄ (2017-08-07)

Mokiniai kasmet mokyklai iki rugsėjo 15 d. pateikia informaciją apie savo sveikatą. Kviečiame tėvelius pasirūpinti profilaktiniu vaikų sveikatos patikrinimu.
Dėl moksleivio sveikatos pažymos reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją iš anksto užsiregistruojant. Rekomenduotina pas šeimos gydytoją atvykti jau patikrinus vaikų dantų būklę.
Šeimos gydytojo išduodamoje pažymoje turi būti nurodyta, kokią fizinio pajėgumo grupę mokinys galės lankyti. Taip pat rekomendacijos, jei mokinys turi sveikatos sutrikimų: dėl fizinio krūvio, mitybos, regos, vengtinų alergenų ir panašiai.
Atkreipkite dėmesį, kad profilaktinio patikrinimo pažymos galioja visus metus. Jei sveikata buvo tikrinama metų laikotarpyje ir sveikatos sutrikimų nustatyta nebuvo, o vaikas jaučiasi gerai, galioja prieš pusmetį ar anksčiau gydytojo išrašyta pažyma.