SIŪLOME DARBĄ FIZIKOS IR TECHNOLOGIJŲ MOKYTOJAMS (2017-08-18)

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2017 m. birželio 12 d. skelbia konkursą fizikos (nepilnu krūviu, 5 kontaktinės valandos 7-10  klasėse ir pagal kontaktinių valandų skaičių papildomai tarifikuojamos valandos)  ir technologijų (nepilnu krūviu, 7 kontaktinės valandos 7-10  klasėse ir pagal kontaktinių valandų skaičių papildomai tarifikuojamos valandos)   mokytojų pareigoms užimti.

Kvalifikacijos reikalavimai pretendentams:

1. Aukštasis išsilavinimas.
  2. Pedagogo kvalifikacija.
  3. Gebėjimas ugdymo procese tikslingai taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.
  4. Gebėjimas dirbti komandoje, sklandžiai bendrauti ir bendradarbiauti su mokyklos bendruomenės nariais, socialiniais partneriais ir kitomis institucijomis.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.

Pretendentai gali pateikti dokumentus asmeniškai arba elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) iki 2017 m. rugpjūčio 28 d. (įskaitytinai).  Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. adresu: Aušros g. 2, Ginkūnų k., Šiaulių r.

Informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos administracija tel. (8 41) 58 92 70, (8 41) 39 80 45  ir (8 620) 91 147.

Numatoma pretendentų atrankos posėdžio data 2017-08-29.

Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus pranešta tiksli atrankos pokalbio data, individualus laikas atvykti į atranką, tiksli atrankos vieta ir numatoma trukmė.