SUSITIKIMAS SU LIETUVOS MOKSLEIVIŲ SĄJUNGOS SAVANORIAIS (2017-10-09)

Spalio 3 d. į Mokinių tarybos susirinkimą atvyko LMS (Lietuvos moksleivių sąjungos) Šiaulių miesto mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) savanoriai Kajus Pijus Urbanavičius ir Ema Jarmolavičiūtė. Po linksmo prisistatymo ir susipažinimo Kajus Pijus papasakojo apie Lietuvos moksleivių sąjungą, jos struktūrą, tikslus bei veiklas. Vėliau visi puikiai leidome laiką žaisdami LMS-iečių žaidimus, gerdami arbatą, diskutuodami bei planuodami artimiausius renginius. Dėkojame savo kuratoriui Kajui Pijui už patarimus, šiltą bendravimą ir pozityvumą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romena Ruškienė