AKCIJA „APIBĖK MOKYKLĄ“ (2017-10-13)

Jau antrus metus prisijungiame prie Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro inicijuojamos akcijos „Apibėk mokyklą“ .
Šios akcijos tikslas - nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ir fizinių galimybių paskatinti vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Mūsų mokyklos priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai bei jų mokytojos nuo rugsėjo 25 dienos iki spalio 6 dienos kasdien bėgdavo aplink mokyklą. Bėgimo laikas - tai ir bendravimo laikas, kada galima pabūti kartu su savo draugais ir mokytoju kitoje aplinkoje. Mokiniai puikiai jautėsi, o į klases sugrįždavo žvalesni, linksmesni, darbingesni.
Visi džiaugėsi akcija ir dalijosi įspūdžiais: „Buvo linksma apibėgti mokyklą su klasės draugais. Norėtume ir kitais metais dalyvauti šioje akcijoje”.
Mokytojos Kristina ir Janina