Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt
PROTŲ MŪŠYJE PASITIKRINOME SAVO ŽINIAS APIE VOKIETIJĄ (2017-10-23)

Jau antrus metus Lietuvoje vyksta Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“, kurias inicijuoja Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje ir Goethe`s institutas. Šiame projekte dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai su vokiečių kalbos mokytoja Asta Plukiene. 
Spalio 19 d. vakare mokykloje šurmuliavo mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai, atvykę į Vokiečių kalbos dienoms Lietuvoje skirtą renginį – protų mūšį „Kaip gerai pažįsti Vokietiją?“. Dalyviai susiskirstė į 3 komandas, susikūrė pavadinimus. Po prisistatymų šūkiais prasidėjo protų mūšis. Atmosfera kaito kiekvieną minutę, buvo daug gerų emocijų ir juoko. Renginio pabaigoje vokiečių kalbos mokytoja nuoširdžiu žodžiu padėkojo visiems už atvykimą, dalyvavimą, šiltą bendravimą. Visi dalyviai buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais ir dovanėlėmis, gautomis iš Goethe`s instituto Lietuvoje. 
Renginio dalyvių pageidavimu prieškalėdiniu laikotarpiu surengsime dar vieną renginį bendruomenei. Kviečiame visus ir laukiame!
P.S. Vokiečių kalbos mokytoja Asta dėkoja Mokinių tarybos nariams Visvaldui (už pagalbą vedant renginį) ir Ugnei (už nuotraukas).

Priedai:

Atgal...
© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.