4 KLASĖS BENDRUOMENĖ ŠVENTĖ HELOVINĄ (2017-10-25)

Kiekvienais metais Helovino šventė tampa vis populiaresnė. Noras dalyvauti šioje spalvingoje šventėje vis didėja. Vaikams patinka vienintelė diena per metus, kai galima pavirsti siaubo filmų personažais, animacinių filmų blogiukais ir krėsti išdaigas.
Spalio 23 d. ketvirtokai kartu su tėveliais organizavo Helovino popietę. Visi linksmi, pasipuošę “helovinišku makiažu”, persirengę vaiduokliais, iš moliūgų gamino žibintus. Juos įvairiai dekoravo. Buvo smagu matyti tėvų ir vaikų kūrybinius darbus, jų gražų bendravimą. Visi noriai dalyvavo renginyje, vaišinosi arbata ir pyragais, linksminosi, juokavo.
Šviečiančių moliūgų alėja papuošė mokyklos pirmojo aukšto koridorių. Žibintų švieselės sušildė mūsų širdis ir jausmus. Pasigrožėkime išradingais darbais.
4 klasės mokytoja Janina Baškytė