TĖVŲ MOKYMAI „PAŽINK SAVO VAIKĄ“ (2017-10-25)

2017 m. mokykla laimėjo Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos tarybos skelbtą sveikatinimo programų konkursą ir gavo dalinį finansavimą projektui „Pažink savo vaiką“. Projektą taip pat parėmė ŽŪB „Ginkūnų paukštynas“. Viena iš projekto veiklų – mokymai tėvams. Spalio 23 d. įvyko pirmasis susitikimas su psichologe Virginija Servutiene tema „Ką keisti savyje, kad stiprėtų emocinis ryšys su vaiku?“. Mokymuose dalyvavo 20 tėvelių ir mokytojai. Antrasis susitikimas – lapkričio 7 d. Kviečiame atvykti ir nedalyvavusius pirmame susitikime.
Socialinė pedagogė Laima Steponavičienė