Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS KNYGRIŠYKLOJE „KNYGOS KELIAS“ (2017-10-27)

Žvarbų trečiadienio rytą penktokai būriavosi Ginkūnų žiedo stotelėje ir nekantriai laukė.
Penktokai kartu su klasės vadove Rasa vyko į Šiaulių miesto knygrišyklą, kur jų laukė netradicinė pamoka „Knygos kelias“. Užsiėmimo metu mokiniai, vadovaujami knygrišyklos darbuotojo, aptarė, kaip gimsta knyga. Negana to, patys pagamino po mažą knygelę. Moksleiviai sužinojo, kad knygrišykla ne tik knygas įriša. Čia gaminamos įvairios užrašinės, plakatai, atvirukai, skirtukai, kalendoriai ir dovanų dėžutės bei maišeliai. Keletą jų sulankstė ir penktokai, savo jėgas išbandė ir klasės vadovė. 

Po pamokėlės laukė įdomi ekskursija po įmonę. Pamatėme maketavimo dailininkų darbo vietas, spausdintuvus, kurie net keletą kartų didesni už mums įprastus, popieriaus rulonus ir pjaustymo stakles, dažų maišymo mašiną, klijų granules ir dar daug įdomybių. Didžiausią įspūdį paliko lazerinės pjaustymo staklės. Matėme, kaip padedant lazerio spinduliui, iš medžio gimsta meno kūrinys – angeliukas. Mokinai buvo apdovanoti dovanėlėmis, o dovanos, sako, stiprina draugystę. Planuojame ten sugrįžti, jei ne dar vienai pamokai, tai įsigyti įvairių kanceliarinių priemonių, kurios gali būti pagamintos pagal mūsų „sumaketuotą“ pavyzdį. 
5 kl. vadovė Rasa Sidabrienė

Priedai:

Atgal...
© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.