Stu Nicholls | CSSplay | Professional series drop#2
www.manodienynas.lt
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS ŠIAULIŲ APSKRITIES POVILO VIŠINSKIO BIBLIOTEKOJE (2017-10-27)

Spalio 25 dieną 7 klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekoje. Čia turėjo  išskirtinę galimybę susipažinti su virtualių trimačių 3D modelių kūrimu, dalyvauti interaktyviose viktorinose, susijusiose su literatūra,  išbandyti papildytos realybės programėles bei virtualios realybės akinius.
Po edukacinio užsiėmimo mokiniai apžiūrėjo dideles ir įspūdingas bibliotekos erdves, kurios atviros skaitytojams. Bibliotekos lydinti  darbuotoja nuvedė į poezijos kambarį, kur rami ir romantiška vieta poezijos mylėtojams. Taip pat apžiūrėtos ir kitos netradicinės erdvės: įspūdingo dydžio skaitykla,  kino salė, muzikos ir teatro skyrius, jaunimo kambarys, vaikų literatūros skyrius, Amerikos skaitykla, biliotekos saugykla, kurioje saugoma apie 700 000 knygų. Mokiniai buvo sužavėti ne tik knygų gausa, bet ir įvairiomis erdvėmis, kuriose galima praleisti laisvalaikį.
Aušra Višniauskienė, 7 klasės vadovė

Priedai:

Atgal...
© Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.