4a

4a klasės mokiniai – Aretas Pranskūnas ir Germantas Pučkorius – dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių  konferencijoje „Juventos“ STEAM*ukai kviečia draugus. Švenčiame šventes STEAM*iškai“! Berniukai skaitė pranešimą „Šventes švenčiame STEAM-škai (Elektros grandinė)“. Renginyje dalyvavo net 59 pranešėjai iš Šiaulių miesto bei rajono, Vilniaus, Klaipėdos, Radviliškio, Kėdainių, Jonavos, Utenos mokyklų ir pristatė 33 pranešimus.

Džiaugiamės įgiję naujų žinių ir galėję dalintis savo patirtimi!

#STEAM

Mokytoja Raimonda

uvininkyst 1

Neatspėtumėte, kur sugalvojo dalyvauti ketvirtokai! Ogi pažintinės žuvininkystės programoje! Kas tai?!

Pažintinės žuvininkystės programą „Išauginta Europos Sąjungoje“ įgyvendina Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos. Jos tikslas – plėsti dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, supažindinti su verslo bei karjeros galimybėmis akvakultūros srityje.

Šiemet šioje programoje dalyvauja mūsų progimnazijos 4b klasės mokiniai.

Darželis

Balandžio 17 d. progimnazijos mažieji ugdytiniai dalyvavo renginyje, skirtame Pasaulinės sveikatos dienai paminėti.

Išugdyti sveiką, gerai fiziškai ir psichiškai išsivysčiusį žmogų, yra didžiulis uždavinys! Kokia bus suaugusiųjų sveikata, didžia dalimi lemia tai, kokia yra vaikų sveikata. O tai priklauso nuo aplinkos, fizinių, cheminių, socialinių, psichologinių, biologinių ir kitų veiksnių.

Mokyklos aplinkoje vaikai praleidžia didžiąją dienos dalį, todėl ugdymo įstaigai tenka dėti daug pastangų norint išsaugoti ir stiprinti savo auklėtinių sveikatą.

Tradicija 1

Kasmet mūsų progimnazijos pradinių klasių mokytojai organizuoja respublikinius pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursus. Šį kartą dalyviai buvo kviečiama kurti aplikacijas, koliažus tema „Mano perskaitytos knygos herojus“. Konkurso tikslas ir uždaviniai – ugdyti vaikų domėjimąsi knygomis, iliustravimo menu, plėtoti socialinę, pažinimo ir meninę kompetencijas. Skatinti mokinius eksperimentuoti bei kūrybiškai išreikšti savo idėjas.

12 proc

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų geranoriškumą bei rūpestį progimnazija, jūsų vaikais bei pedagogais! Jūsų dėka progimnazija kiekvienais metais gražėja ir keičiasi, gerėja mokymosi ir ugdymosi sąlygos bei erdvės laisvalaikiui.

Mes tikimės Jūsų paramos ir šiemet. Kviečiame ugdytinių tėvelius, progimnazijos darbuotojus bei visus, galinčius prisidėti prie progimnazijos ugdymosi sąlygų gerinimo, paremti Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnaziją, skiriant 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

fll2

Šeštadienį (kovo 16 d.) TECHIN profesinio mokymo centre vyko ROBOTIADA organizuotos FIRST LEGO LEAGUE nacionalinės varžybos. Jose dalyvavo net 27 komandos. O tarp jų šurmuliavo ir žingeidi, entuziazmu ir meistriškumu trykštanti, mūsų progimnazijos 4b klasės komanda „ZUBOVIEČIAI“! Tai Elinga Bulkšaitė, Vaiva Kirklytė, Kamilė Edukaitė, Lėja Kasparaitė, Ąžuolas Rastokas bei Ignas Šmailis.

finalas 2

Prienų sporto centro arenoje susirinko pačios stipriausios Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovės mokyklų krepšinio 3x3 komandos. Viena jų - mūsų progimnazijos mergaičių rinktinė!

Muziejus

Jau net šeštą kartą įvyko „Erudito“ licėjaus rengiamas tarptautinis 4-ų klasių moksleivių lietuvių kalbos konkursas - viktorina „Kalba yra mūsų tauta... Kalba esame mes!“.