Nordplus Junior mobilumo projektas "Save water, save life" (Saugai vandenį, saugai gyvenimą) (Nr NP JR-2016/10336)

Vykdomas 2016-2017 m. m.

Projekto dalyviai:

Meirānu Kalpaka pamatskola (Latvija) (koordinatorius),
 Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla (Lietuva),
Käina kool (Estija).

Projekto tikslai:
 gilinti mokinių ir mokytojų žinias apie Baltijos šalių kultūrą, dalintis patirtimi aplinkosauginio švietimo klausimais;
 skatinti gamtos mokslų mokymąsi, kūrybiškumą ir naujoves su šiuolaikinėmis technologijomis, atliekant eksperimentus;
 skatinti ugdymą karjerai, susipažinti su įvairiomis profesijomis kasdieniame gyvenime;
 lavinti komunikacines kompetencijas, darbo su IT įgūdžius.

Per 3 susitikimus iš visų šalių dalyvaus apie 60 mokinių ir 18 mokytojų.

Mokiniai gyvens šeimose, dalyvaus įvairiose ekskursijose, žygiuose, seminaruose, koncertuose, dirbs grupėse, atliks eksperimentus, tirs vandenį.

Projekto suma: 20 520 eurų.

Pirmasis projekto "Save water, save life" susitikimas Lietuvoje:

1 diena

2 diena

3 diena

4 diena

5 diena

Antrasis projekto "Save water, save life" susitikimas Latvijoje:

1 diena

2 diena